Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Przygórze – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Sudetach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

612 000 zł10 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona u podnóża urokliwych Gór Sowich w dolinie miejscowości Przygórze. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się wyciąg narciarski oraz liczne szlaki turystyczne. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Cena w ogłoszeniu jest ceną netto. Do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Głuszyca Górna(Przygórze + 15 km)

328 812 zł6 204 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy Państwu widokową działkę usytuowaną w cichym i zielonym zakątku Sudetów Środkowych, w miejscowości Głuszyca Górna. Działka znajduje się na lekkim wniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stary Wielisław

Stary Wielisław(Przygórze + 23 km)

450 000 zł6 568 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka w miejscowości stary wielisław, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- zdrój. Nieruchomość o pow. 6568 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Burkatów

Burkatów(Przygórze + 22 km)

145 500 zł1 700 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna w górach, ul. Mickiewicza

Walim(Przygórze + 14 km)

299 000 zł9 600 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 9600 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. . Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Słupiecka

Słupiec,Nowa Ruda(Przygórze + 5 km)

40 000 zł574 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach, ul. Zagórze

Nowa Ruda(Przygórze + 5 km)

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane o pow. ok. 0,20 ha, w spokojnej okolicy idealne pod zabudowę jednorodzinną! Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piława Dolna(Przygórze + 15 km)

1 140 000 zł10 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W piławie Dolnej w sprzedaży działka o powierzchni 1 ha. Idealna dla inwestorów! W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jugowice

Jugowice(Przygórze + 17 km)

93 000 zł1 037 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną wśród luźnej zabudowy / pierwsze zdjęcie jest wizualizacja - propozycją zagospodarowania. Działka przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną , wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kłodzko

Kłodzko(Przygórze + 21 km)

400 000 zł1 906 m² 209,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1906 m2 położona we wsi Ławica, 4 km od Kłodzka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij